Místo: Rodinný dům v Ul. Petříkova 919/15a, Praha 9, Čakovice
Čas: 29. června od 15hod/18hod.

O domě:

Rodinný řadový dům o dispozici 4 +kk s celkovou užitnou plochou 120m2 včetně terasy v klidové zóně Prahy 9 – Čakovice. Fasáda zateplená polystyrenem, plastová okna. V přízemí se nachází chodba, ze které je vstup do obývacího pokoje s kuchyní, samostatného pokoje a koupelny s toaletou. Z obývacího pokoje vede dřevěné schodiště do patra, kde se nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou, dva pokoje a vstup na terasu. Dům stojí na pozemku o celkové ploše 89m2 – zastavěná plocha a nádvoří, které je tvořeno z betonové dlažby, lze na něm parkovat nebo využít k relaxaci. Úložný prostor v podobě venkovního sklepu. Vytápění zajišťuje elektrokotel, ohřev vody boilery. V okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, ZŠ, MŠ, gymnázium, Zámecký park. Skvělá dopravní dostupnost – autobusová zastávka 2 min pěší chůzí od domu, metro C Letňany.

Co je to Den otevřených dveří, nebo-li Open House?

Jde o ojedinělou aktivitu, při které se prodávaná nemovitost na jeden den změní v „den otevřených dveří“. Zájemci mají možnost přijít si nemovitost prohlédnout a to bez předchozího objednání. Jde především o možnost poznat nemovitost jinak než při běžné prohlídce, při větším klidu a bez časového omezení.

Jak Den otevřených dveří probíhá?

Dům bude zpřístupněn jak konkrétním zájemcům o nabízený dům, tak zájemcům, kteří se zatím pouze rozhlížejí, dělají si průzkum trhu a nejsou zatím zcela rozhodnuti, jaký typ domu hledají. Tato nezávazná návštěva může inspirovat, pomoci při rozhodování a ujasnění některých záležitostí v realitní transakci. Po celou dobu akce totiž všem návštěvníkům budu k dispozici a ráda zodpovím jakýkoliv dotaz, který se bude týkat jak konkrétního domu, tak ale i samotné koupě a všem procesům s ní spojené. 

Těšit se můžete na drobné občerstvení, příjemnou atmosféru a především krásný dům, který čeká na nového majitele.